Očkování

Očkování proti COVID - 19

Do OČKOVACÍHO CENTRA se mohu sami registrovat pacienti starší 16 let - rezervace termínů probíhá na rozcestníku na webové adrese https://crs.uzis.cz.

V naší ordinaci bude další očkování proti Covidu probíhat bude v druhé polovině ledna - nutno se předem objednat u sestry.


OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE OD CCA 10/2021.

(V příštím týdnu nám snad budou dodány vakcíny, zájemci se mohou zatím telefonicky registrovat u sestry.)

Cena (očkovací látka + aplikace): 500.- Kč

Pojišťovnou je k dnešnímu dni hrazena očkovací látka i aplikace u pojištěnců nad 65 let věku, u pojištěnců po splenektomii nebo transplantaci krvetvorných buněk, u pojištěnců, kteří trpí závažným chronickým farmakologicky řešeným onemocněním srdce a cév, nebo dýchacích cest, nebo ledvin, nebo diabetem.

Upozornění : Po očkování nutno setrvat 30 min. v čekárně pro případ rozvoje alergické reakce! 

Dále nabízíme a doporučujeme nepovinná očkování: (tyto vakcíny skladem nemáme, ale objednáváme a dostupné bývají během 1-2 týdnů)

Vakcina proti klíšťové encefalitidě (FSME IMMUN)- očkování se zahajuje 3 dávkami, další přeočkování po 3-5 letech, cena za 1 dávku včetně aplikace: 850 .-Kč (VHODNÉ JE TOTO OČKOVÁNÍ ZAHÁJIT NA PODZIM ! )

Pravidelné přeočkování proti tetanu se provádí 1 dávkou za 10-20 let od předchozího přeočkování, optimálně po 15 letech, aplikace i vakcína hrazena pojišťovnami.

U dospělých nad 50 let věku vakcínu proti invazivním pneumokokovým onemocněním (meningitida, pneumonie) - vakcína Prevenar 13, očkuje se jednou dávkou bez nutnosti dalšího přeočkování-cena včetně aplikace 1800 Kč

-toto očkování u osob nad 65 let rovněž hradí pojišťovny

Kombinovaná vakcína proti žloutenkám typu A i B (TWINRIX ADULT) - očkuje se 3 dávkami, cena za 1 dávku včetně aplikace: 1800 Kč

Možno zajistit i jiná očkování, cena se odvíjí od ceny distributora+200 Kč účtujeme za aplikaci, v případě očkování před cestou do exotických či rizikových destinací spíše doporučujeme obrátit se a poradit v očkovacím centru.

Poznámka: Po očkování je vždy potřeba setrvat 20 min. v čekárně.

(uvedené ceny jsou v Kč; aktualizace ceníku provedena 24. 9. 2021) 

Vytvořte si webové stránky zdarma!