Aktuality

ORDINUJI

25. 4. 2022  VSTUP DO ORDINACE

Potkala nás nemilá novinka: byl instalován elektronický zámek u vchodových dveří z ulice do domu - i když jsme žádali, aby alespoň dopoledne byl vstup neomezený, zatím se tak nestalo a abyste vůbec mohli vkročit do domu, je třeba nejdříve zazvonit na zvonek, aby Vám sestra dveře "odbzučela". Což ale může chvíli trvat, pokud třeba zrovna nabírá krev, telefonuje, natáčí ekg atd. Tak chvíli vyčkejte a nezvoňte hned znovu - i jedno zmáčknutí zvonku spustí asi 30 sec. trvající nepřeslechnutelnou fanfáru, před kterou se neschováme ani na WC.

Pokud se nedočkáte, ještě můžete zkusit zazvonit na jiné zvonky nájemníků (kteří si na rozdíl od mě tuto novinku zřejmě přáli), abys Vás do domu vpustili (sám jsem měl dnes ráno problém se sem dostat). Třeba jim to začne vadit a urychlí nápravu.

Děkuji MUDr. T. Gajar

Informace o očkování proti COVIDU - 19 ZDE

Z epidemiologických důvodů pokračuje omezený režim: celá ordinační doba od 8.00 do 13.00 hod. je takzvaně na objednávku: tedy na vše včetně odběrů a očkování je nutné se předem telefonicky domluvit/objednat na konkrétní čas.

Do ordinace bez objednání vstupujte pouze pokud k lékaři opravdu a neodkladně musíte (akutní případy) !!!

Pokud se nám nedovoláte zkuste to znovu. Telefonátů máme opravdu hodně, ale máme i jinou práci než nepřetržitě telefon zvedat, ev. nám napište na email: ordinacelg@seznam.cz

Mimo ordinační hodiny v případě akutních potíží ev. vyhledejte pomoc v nemocnici na LSPP či Emergency, v případě život ohrožujících stavů volejte záchrannou službu (155).

Bezplatná informační linka ke koronaviru: 1221

Aktuální informace o COVID-19 najdete na oficiálním informačním portálu Ministerstva zdravotnictví České republiky https://koronavirus.mzcr.cz

(tam jsou rovněž i informace k dobrovolnému antigennímu testování a možnostem objednání se do odběrových center)

MUDr. Tomáš Gajar

telefon: 353 235 268

-------------------------------------------------------------------------------------------

email: ordinacelg@seznam.cz

Pozn.:Chcete-li nás navštívit, klikněte laskavě na NEPŘÍTOMNOST a přesvědčte se, kdy neordinujeme a na ORDINAČNÍ HODINY, kdy ordinujeme.

Ordinační doba je shodná s dobou provozní a mimo ordinační hodiny se na uvedené číslo nelze dovolat!

Na uvedený email možno posílat požadavky na léky, budou do 2 pracovních dnů připraveny u sestry nebo, pokud o to výslovně požádáte, v lékárně. Nově máme zaveden e-recept, tak pokud o to výslovně požádáte, Vám tzv. identifikátor můžeme poslat přes SÚKL/CÚER po sms či e-mailem, který pak ukážete v lékárně a léky Vám budou vydány.

Poradenské služby přes email neposkytujeme. Pro výsledky, léky apod. volejte až po 10. hod., většinou kvůli provádění odběrů apod. nestíháme ráno telefon brát.

A stále se přes snahu telefonního operátora občas stává, že telefonní linka 1-2 dny nefunguje, resp. my máme telefon "hluchý" a volajícímu se ozývá obsazovací tón či že uživatel je nedostupný nebo že číslo bylo zrušeno.

A nové pacienty nepřijímáme z důvodu plné kapacity a z obavy, aby nedošlo ke snížení úrovně kvality a bezpečnosti zdravotních služeb poskytovaných pacientům již přijatým.

Vytvořte si webové stránky zdarma!